Strona głównaGryAktualnościCo łączy Kanye West i Lady Gaga z Cyberpunk 2077?

Co łączy Kanye West i Lady Gaga z Cyberpunk 2077?

Raper dał wyraz swojego zainteresowania grą CD Projekt Red. Możliwe, że chodzi o coś więcej niż zwykłe śledzenie profilu na Twitterze.

Losy Cyberpunk 2077 nie są obojętne chyba żadnemu graczowi na świecie. W końcu mowa o produkcji, która wyjdzie spod rąk twórców Wiedźmina 3 – jednej z najlepszych gier RPG wydanej na wszystkich platformach. Dlatego każda, choćby drobna informacja o projekcie wywołuje niemałą sensację.

Aktualnie najciekawszą z nich jest tajemniczy związek rapera Kanye West z polską grą. Od niedawna zaczął on śledzić profil Cyberpunk 2077 na Twitterze. Co prawda, nawet gwiazdy telewizji i muzyki mogą mieć swoje ulubione gry, ale w tym przypadku sprawa jest o tyle podejrzana, bowiem Kanye obserwuje bardzo mało kont, nadto wszystkie z nich w jakimś stopniu dotyczyły współpracy lub czerpał z nich inspirację.

Więc można zachodzić w głowę, o co tym razem chodzi. Czyżby raper miał mieć swój udział w rozgrywce jako postać niezależna, a może szykuje specjalny utwór do przyszłego trailera lub do OST?

Przychylam się bardziej do drugiej opcji. Nie byłby on pierwszym artystą branym pod uwagę do zrobienia muzyki, gdyż w 2012 podobna historia wydarzyła się z Lady Gagą. Wokalistka zamieściła na swoim profilu enigmatyczny wpis, na który we wrześniu 2018 równie zagadkowo odpowiedziało CD Projekt Red.

Coraz więcej pytań serwuje nam CD Projekt Red, nie oferując zbyt wiele wyjaśnień. Czy Cyberpunk 2077 faktycznie pojawi się w 2019? Jaki sprzęt będzie potrzebny do jej odpalenia? Jak będzie wyglądać tryb multiplayer? I wreszcie, czy w menu pojawi się opcja zmiany kamery na TPP? Na razie możemy tylko wróżyć na podstawie kolejnych plotek, w których musi przecież być choć odrobinę prawdy…

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię