Strona główna Gry Aktualności COD: Black Ops IV zhakowany: na serwerach zawitał już Aimbot

COD: Black Ops IV zhakowany: na serwerach zawitał już Aimbot

- Reklama -

Prędzej czy później cheaterzy zawsze pojawią się w sieci. Zaskakuje jednak, jak szybko zaczęli działać w nowym Call of Duty…

Problemy z optymalizacją i uruchamianiem COD: Black Ops IV na pewno nie będą miały większego wpływu na już rekordową jej sprzedaż. To jak na razie najlepiej rozchodząca się w dniu premiery część serii, która niechcący przebiła popularnością na Twitchu nawet Fortnite. Mogłoby się wydawać, że nic nie popsuje szaleńczego pędu na grę, a jednak Activision może stracić wielu graczy, jeśli nie zareaguje zbyt szybko na cheaterów.

Oficjalnych powodów do zmartwień dostarczył użytkowników Reddita. Trafił on mapę z nieuczciwym graczem ‘ViciouZ’. Ten pochwalił się umiejętnościami przekraczającymi talenty profesjonalnych esportowców. W kilka sekund popełnił aż 6 headów z dużej odległości, co od razu rzuca światło na jego sposób grania.

Jego boska precyzja nie ma nic wspólnego z niesamowitą reakcją, czy też sokolim okiem. To po prostu dzieło popularnego Aimbota, który automatycznie nakierowuje celownik na głowę innych graczy.

Found an aimbotter on PC 🙁 from Blackops4

Szczęście w nieszczęściu, materiał wideo dotarł do Treyarch. Reakcja producenta jest w tym przypadku odpowiednia do sytuacji. Traktują problem hakerów bardzo poważnie i zamierzają z nimi walczyć.

Dzięki funkcji w grze i Battle.net – możesz również pisać bezpośrednio do mnie. Bardzo poważnie traktujemy anti-cheat i ściśle współpracujemy w tym procesie z zespołem bezpieczeństwa Blizzarda. Niestety, niektórzy ludzie zawsze będą próbować oszukiwać, więc jest to ciągły proces, który pozwala nam rozwiązywać na bieżąco wszelkie wykryte przez nas problemy.

Jeśli natkniecie się na podobnych “nieuczciwców” możecie zasygnalizować to przez opcje w grze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

2 KOMENTARZE

  1. “Jeśli natkniecie się na “nieuczciwców” możecie zasygnalizować to przez opcje w grze.” – i co z tego ?
    Można zgłaszać, zgłaszać, zgłaszać (jak zwykle zresztą), a Activision i tak ma to głęboko w doopie….
    Gracze się nie liczą. Tylko to, by jak najwięcej kasy od nich wyciągnąć.
    Battle.net i Anti-cheat – kolejny “smutny” żart.
    W BO4 cheaterów jest coraz więcej, a moja cierpliwość już się pomału kończy….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE