Strona głównaGryAktualnościImmortals: Fenyx Rising – znamy już datę premiery

Immortals: Fenyx Rising – znamy już datę premiery

Do sieci trafiły informacje na temat gry God and Monster czy raczej Immortals: Fenyx Rising. Gra pojawiła się też w Microsoft Store ujawniając datę premiery, po czym została usunięta za sklepu.

Według informacji jakie pojawiły się na stronie MS Store, premiera Immortals: Fenyx Rising zaplanowana jest na 3 grudnia. Gra trafi na konsole Xbox One z opcją smart delivery, co oznacza, że gracze będą mogli przesiąść się na Xbox Series X.

Zobacz: Minecraft: autor gry przegrał zakład i zniknął z social mediów

Fenyx RisingStrona Microsoftu zawierała również pełny opis gry i kilka zrzutów ekranu. Pozwoliło to dowiedzieć się o produkcji znacznie więcej niż było zaprezentowane wcześniej. Ubisoft podczas zeszłorocznych targów E3 na temat produkcji nie powiedział praktycznie nic i ogólnie dość długo milczał w temacie.

Wygląda na to, że gra nie będzie korzystała z palety bartw Zelda: Breath of the Wild. Zgodnie z opisem będzie to gra akcji z otwartym światem, zawierająca siedem unikalnych regionów. Gracz wcieli się w Fenyxa, którego zadaniem będzie uratowanie greckich bogów przed klątwą. W trakcie gry Fenyx będzie korzystać z artefaktów takich jak miecz Achillesa i skrzydła Dedala. Chyba twórcy gry nie do końca przeczytali mit o Ikarze i Deadalu. Walka będzie toczyła się w powietrzu oraz na lądzie.

Zobacz: Apex Legends znikający interfejs podczas gry

Fenyx Rising

Naszymi wrogami będą mitologiczne potwory, takie jak Cyklop i Meduza. Pojawią się też zagadki logiczne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię