Strona głównaGryCoraz mniejsza szansa na ukończenie The Walking Dead. Kolejne zwolnienia w Telltale

Coraz mniejsza szansa na ukończenie The Walking Dead. Kolejne zwolnienia w Telltale

Telltale Games kończy swoją działalność. W firmie zostało zaledwie 25 pracowników, którzy mieli dokończyć dotychczasowe projekty i wywiązać się ze zobowiązań wobec partnerów. Teraz nawet oni nie mogą czuć się bezpiecznie.

Zdaniem Rachel Noel, byłej już pracowniczki Telltale Games, kolejne osoby zostały zwolnione z firmy:

– Hej, pamiętacie informacje o niewielkim zespole, który miał jeszcze przez chwilę pozostać częścią studia, którego byłam częścią? Nie, taki takim żarcik, wszyscy zostali zwolnieni – napisała Rachel na swoim Twitterze.

Informacja ta sugerowała, że zwolniona została cała 25-osobowa grupa pracowników. Jednak w kolejnym tweecie była już pracowniczka Telltale Games sprecyzowała, że zwolniona została ona i jej niewielki zespół. W firmie nadal ma pracować kilkanaście osób, ale skoro dalej kontynuowane są zwolnienia, to chyba nie mogą oni czuć się zbyt komfortowo.

W ten sposób coraz bardziej maleje szansa na ukończenie historii Clementine, przedstawionej w kilku częściach serii The Walking Dead. Najprawdopodobniej Final Season zakończy są na 2 epizodach, które nie zamkną historii młodej bohaterki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię