Strona głównaGryJest szansa, że The Walking Dead jednak zostanie ukończone

Jest szansa, że The Walking Dead jednak zostanie ukończone

W weekend gruchnęła niespodziewana informacja o zamknięciu studia Telltale Games, odpowiedzialnego za takie hity jak: The Walking Dead lub Wolf Among Us. Wielu graczy obawiało się, że w przez to nie zostanie ukończona przygoda Clementine. Na szczęście jest szansa na szczęśliwy finał.

Studio Telltale Games niespodziewanie poinformowało o zakończeniu swojej działalności. Większość ekipy otrzymała wypowiedzenia. Na miejscu miało zostać zaledwie 25 osób, które miały dokończyć dotychczasowe projekty, czyli przede wszystkim ostatnią część przygód Clementine. Pomimo tego pojawiały się doniesienia, że The Walking Dead nie zostanie ukończone i gracze finalnie dostaną tylko 2 epizody ostatniej części gry. Chociaż brak tutaj miejsca na hurra optymizm, to jest spora szansa, że grę da się ukończyć.

– Cześć wszystkim, mamy dla Was aktualizację na temat The Walking Dead. Wielu potencjalnych partnerów wyraziło zainteresowanie w pomocy nad ukończeniem ostatniego sezonu gry. Chociaż nie możemy w tym momencie niczego obiecać, to usilnie pracujemy aby epizod 3 i 4 w jakieś formie zostały ukończone. Przy okazji, epizod 2. zostanie udostępniony jutro (red. 26 września), jak wcześniej planowaliśmy. Chcielibyśmy mieć odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania – możemy przeczytać na oficjalnym koncie Telltale Games na Twitterze.

Być może jednak zagramy we wszystkie epizody ostatniej części The Walking Dead. Byłoby cholernie smutno, gdyby historia Clementine nie doczekała się zwieńczenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię