Strona głównaGryAktualnościTryb Battle Royale w CS:GO jednak dopiero dzisiaj

Tryb Battle Royale w CS:GO jednak dopiero dzisiaj

Kilka dni temu pisałem, że w środę Valve planuje wprowadzić sporą aktualizację do Counter-Strike: Global Offensive, która miałaby dodać nową operację oraz tryb Survival Mode, czyli Battle Royale. Środa minęła, a aktualizacji nie ma. Ta najprawdopodobniej pojawi się dzisiaj.

Od kilku tygodni chodzą plotki, według których Valve zamierza wprowadzić do CS:GO tryb Battle Royale, nazwany w tym przypadku Survival Mode. Na oficjalnym profilu gry na Twitterze pojawił się tajemniczy wpis, z pytaniem „Co robicie w środę?”. To była jasny sygnał, że właśnie tego dnia aktualizacja pojawi się na oficjalnych serwerach. Jednak środa minęła, a gra nadal nie doczekała się zmian. Wygląda na to, że te nadejdą dzisiaj.

Na tym samy, oficjalnym profilu CS:GO na Twitterze, pojawił się kolejny wpis. Jego treść brzmi następująco:

– Wybaczcie, ale zatrzymały nas pewne sprawy związane z pracą. Sądzę, że w czwartek wyjdzie to lepiej. Będziecie wtedy dostępni?

Zatem jeśli czekacie na aktualizację i tryb Battle Royale, to najprawdopodobniej otrzymamy go już dzisiaj. Valve ma w zwyczaju wypuszczać aktualizacje późnym wieczorem lub w nocy, więc albo uzbroicie się w cierpliwość, albo w Survival Mode zagramy dopiero jutro. Myślicie, że warto oczekiwać tej aktualizacji?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

9 KOMENTARZE

    • Chyba inaczej rozumiem pojęcie słowa „clickbait”. Czy tytuł w jakiś sposób kłamał? Napisaliśmy, że BR zostanie wypuszczone danego dnia i tak się stało.

    • O trybie Battle Royale w CS:GO mówi się od wielu tygodni. Na Twitterze pojawiły się nawet screeny z trybem Survival Mode w wersji testowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię