Strona główna Wiadomości Cyanide and Happiness zbierają środki na karciankę. Po 1 dniu mają już...

Cyanide and Happiness zbierają środki na karciankę. Po 1 dniu mają już 1260 procent celu

Kojarzycie animację Cyanide And Happiness? Twórcy tej oryginalnej serii dla miłośników czarnego humoru zbierają właśnie pieniądze na karciankę w podobnych klimatach. Wynik zbiórki przekracza najśmielsze oczekiwania.

Cyanide And Happiness to popularne, publikowane od kilku lat w serwisie Youtube krótkie filmy animowane z bardzo czarnym humorem, często ocierające się o granicę dobrego smaku. Mimo wszystko jej autorom nie można odmówić pomysłowości jeśli chodzi o kolejne odcinki. A teraz wpadli na kolejny, zwariowany pomysł.

Zobacz: Gry z cyklu Wiedźmin doczekają się własnych książek. Trwa zbiórka na Kickstarterze

Autorzy Cyanide and Happiness chcą stworzyć grę karcianą, bazującą na “dylemacie wagonika”. Chodzi o dylemat moralny, w którym jesteście maszynistą pociągu, przed którym znajduje się rozwidlenie torów. Musicie podjąć decyzję którym torem jechać, jednak każdy wybór wiąże się z rozjechaniem kogoś. Nie macie możliwości się zatrzymać, jedyne co Wam pozostaje to wybrać los jednej z (grup) postaci. 

Zobacz:YouTube zaostrza regulamin – znikną filmy promujące nienawiść i teorie spiskowe

W karciance Cyanide and Happiness do dyspozycji gracza oddane zostaną karty symbolizujące dobre lub złe postaci, przywiązane do wspomnianych torów, oraz modyfikatory utrudniające wybór. Jeden z graczy zostaje maszynistą i musi zdecydować po którym torze – ułożonym przez pozostałych – przejedzie pociąg. Pomysł przedstawia poniższy film:

 

Zbiórka wystartowała wczoraj, a jako cel ustanowiono nieco ponad 69 tysięcy dolarów. Aktualnie na liczniku jest… 870 tysięcy, do końca zbiórki pozostało 29 dni, a licznik nadal się kręci jak szalony. Akcję w tym momencie wsparło 13,5 tysiąca osób. Jeśli chcecie do nich dołączyć, zbiórkę znajdziecie tutaj.

Jak podoba Wam się taki pomysł na karciankę?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE