Advertisement
Strona głównaGryAktualnościWyciekł 25-minutowy gameplay z Cyberpunk 2077

Wyciekł 25-minutowy gameplay z Cyberpunk 2077

Do sieci wyciekł 25-minutowy, nieedytowany gameplay z gry Cyberpunk 2077. Możemy na nim zobaczyć, jak w tym momencie prezentuje się rozgrywka w grze CD Projekt RED. Materiał prawdopodobnie został nagrany przez jednego z dziennikarzy na zeszłotygodniowym pokazie.

W zeszłym tygodniu w siedzibie CD Projekt RED odbyły się pokazy dla dziennikarzy z całego świata. Żurnaliści mieli okazję przez 4 godziny pograć we wczesną wersję gry Cyberpunk 2077, a potem pochwalić się swoimi opiniami. Te są mieszane, ale niemal wszyscy podkreślają, że to nie jest jeszcze ukończona gra i przesunięcie premiery było konieczne. Niestety, w trakcie ogrywania produkcji CDPR nie pozwoliło na nagrywanie rozgrywki. Najwyraźniej jeden z dziennikarzy miał to w nosie, bo do sieci wyciekł aż 25-minutowy gameplay bez żadnej edycji i komentarza. Czysta rozgrywka.

Cyberpunk 2077 - wszystko co wiemy o grze CD Projekt RED
Gang Voodoy Boys to specjaliści od hakowania

Cyberpunk 2077: 25-minutowy gameplay

Na filmie możemy zobaczyć grę uruchomioną na komputerze stacjonarnym z grafiką Nvidia GeForce RTX 2080 Ti. Rozdzielczość to Full HD 1920 x 1080 pikseli. Włączona była również obsługa DLSS 2.0 oraz niektóre efekty związane z Ray Tracingiem (cienie, okluzja otoczenia itp.). Nic dziwnego, że grafika prezentuje się wyśmienicie. Z materiału aż wylewa się cyberpunkowy klimat miasta Night City. Można też posłuchać angielskich głosów głównych bohaterów, a także zapoznać się z kilkoma misjami z początku gry. Na materiale z Cyberpunk 2077 widać też kilka fragmentów, które pojawiły się na czwartkowym pokazie oraz nowym trailerze.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wiemy, że w dniu premiery konsol nowej generacji gra będzie grywalna również na nich. Jednocześnie CD Projekt RED zapowiedziało, że pełnoprawna aktualizacja na PlayStation 5 i Xbox Series X zostanie wydana dopiero w 2021 roku. Możemy się spodziewać, że potężna łatka poprawi między innymi grafikę w grze, w tym również rozdzielczość, a także wprowadzi na konsolach obsługą Ray Tracingu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

  1. Przecież to nie żaden wyciek, tylko pełny materiał prasowy, który otrzymali dziennikarze do swobodnej publikacji i tworzenia materiałów.

  2. Jeśli jakimś cudem Cyberpunk wyjdzie na tą generację to będzie mega wykastrowany !
    Ja jednak chyba zaczekam na na nową generację żeby w pełni cieszyć się grą !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię