Advertisement
Strona głównaKonsolePlayStation 5 w wersji Cyberpunk 2077? Cudo!

PlayStation 5 w wersji Cyberpunk 2077? Cudo!

Matt MacLaurin z Sony zdradził jakiś czas temu, że PlayStation 5 otrzyma wersje limitowane. Możliwości dostosowania konsoli mają być większe niż kiedykolwiek wcześniej. To uruchomiło wyobraźnię fanów. Jeden z nich stworzył PS5 w wersji Cyberpunk 2077 i urządzenie prezentuje się rewelacyjnie.

Matt MacLaurin – wiceprezes Sony ds. projektowania UX, zdradził krótko po prezentacji PlayStation 5, że konsola na pewno otrzyma wersje limitowane. Według jego słów PS5 można dostosowywać w sposób, który nie był możliwy w sprzętach poprzedniej generacji. Co prawda nie wiadomo, co to dokładnie oznacza, ale rozbudziło to wyobraźnię niektórych fanów. W internecie niemal zaroiło się od różnych projektów PlayStation 5. Pojawiła się między innymi konsola w wersji Spider-Man: Miles Morales. Teraz jeden z fanów wziął na warsztat Cyberpunk 2077. To oczywiście kwestia gustu, ale jak dla mnie efekty są rewelacyjne.

PS5 w wersji Cyberpunk 2077

Projekt został stworzony przez użytkownika o pseudonimie XboxPope, którego prace znajdziecie między innymi na Instagramie. Stworzył on wiele wersji PlayStation 5 i Xbox Series X, ale ta stylizowana na Cyberpunk 2077 szczególnie przypadła mi do gustu. Może to kwestia oryginalnego designu, a może zwykłego patriotyzmu, ale musicie przyznać, że konsola prezentuje się naprawdę dobrze.

Widać tutaj charakterystyczne dla Cyberpunk 2077 elementy. Podoba mi się przede wszystkim ubrudzenie konsoli i kontrolera. Dzięki temu nie jest idealny i wymuskany projekt. Nadaje to urządzeniu oryginalnego charakteru. Z pewnością w oczy rzucają się też tzw. gałki pada w kolorze błękitnym, które z jednej strony wyróżniają się na tle całego projektu, a z drugiej doskonale się w niego wpisują.

PlayStation 5 w wersji Cyberpunk 2077
fot. Instagram.com/XboxPope

Szkoda, że to tylko projekt. Pozostaje mieć nadzieję, że taka lub chociaż podobna wersja PlayStation 5 ostatecznie trafi do sprzedaży. W końcu Cyberpunk 2077 to jedna z najgorętszych premier tego roku. Kto wie, może CD Projekt RED i Sony przygotują edycję specjalną PS5 na 2021 rok, gdy wyjdzie aktualizacja do gry na konsole nowej generacji? Na to liczę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię