Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 bogaty arsenał broni, w tym ośmiolufowa strzelba

Cyberpunk 2077 bogaty arsenał broni, w tym ośmiolufowa strzelba

Dzisiejszy odcinek  Night City Wire, ekipa CD Projekt RED poświęciła m.in. na przedstawienie broni jakimi będziemy mogli wykańczać wrogów. Poza standardem dostaniemy również kilka rodzynków jak ośmiolufowa inteligentna strzelba.

Życie w Night City nie jest usłane różami i żeby przeżyć będziemy potrzebowali całkiem sporego arsenału broni. Tych jak się okazuje będzie całkiem sporo od katany termicznej do elektromagnetycznego karabinu snajperskiego. Jest jednak coś co wybitnie wyróżniało się z tego tłumu, mianowicie inteligenta ośmiolufowa strzelba. Każda z luf będzie mogła śledzić osobny cel.

Paweł Kapała, starszy projektant rozgrywki w Cyberpunk 2077 omówił kilka wyróżniających się broni w grze. Jedną z nich jest strzelba zbudowana z aimbotów. Model ten został wykonany przez Kago Tao i ma osiem luf, z których każdy wystrzeliwuje inteligentny pocisk namierzający inny cel. Za jednym zamachem możemy wykończyć 8 wrogów.

Broń w Cyberpunk 2077 została podzielona na trzy rozbudowane kategorie. Broń wspomagana, to odpowiednik dzisiejszej broni palnej z możliwością ustawienia rykoszetowania pocisków. Bronie technologiczne z kolei wykorzystają elektromagnetyzm do napędzania pocisków przebijających osłony i pancerze. Trzecią kategorią są bronie inteligentne z pociskami samonaprowadzającymi i poszukującymi drogi do celu.

Zobacz: Xbox Series X również w tańszej wersji S? Kolejne dowody

Wszystkie bronie będą występowały z różną częstotliwością oraz będziemy mogli je modyfikować dodając rozszerzenia oraz modyfikując oprogramowanie. Wygląda więc na to, że Cyberpunk 2077 będzie miał solidny system rozbudowy broni. A jak poszczególne „pukawki” będą radziły sobie w akcji, przekonamy się w październiku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię