Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: Night City Wire Epizod 2 - co przygotował CD Projekt?

Cyberpunk 2077: Night City Wire Epizod 2 – co przygotował CD Projekt?

Drugi epizod Night City Wire to kolejna porcja nowości o Cyberpunk 2077, a przede wszystkim, dwa nowe fragmenty rozgrywki.

Pokaz zaczął się jednak od prezentacji historii, stojącej za “klasami” bohaterów, jakie możemy wybrać w Cyberpunk 2077 – Street Kid. Nomad i Corpo. Każda klasa otrzymała swój własny trailer.

 

Wybór postaci będzie decydował nie tylko o tym, jak potoczy się nasza rozgrywka, ale też chociażby o takich detalach jak linie dialogowe i osobne obszary Night City. Nawet zaczynać będziemy w innych miejscach.

Zobacz: Cyberpunk 2077 za darmo? Tym kusi syndyk CDProjekt

Chwilę poświęcono także procesowi tworzenia muzyki do gry. Okazuje się, że Johnie Silverhand ma w grze własną kapelę rockową, a muzykę Cyberpunka 2077 można odsłuchać w serwisach streamingowych. Dziś trafi tam 4 utwór. Poniżej możecie go posłuchać na Youtube:

 

Pierwszy z nowych fragmentów gry dotyczy natomiast broni, jaką możemy znaleźć w Night City i obszarach wokół niego. W grze znajdziemy zarówno broń białą, jak cybernetyczna katana, oraz potężną broń palną – jak różnego rodzaju shotguny. Broń będzie można odbierać między innymi pokonanym przeciwnikom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię