Strona głównaGryAktualnościThe Last of Us 2 - do gry zawita tryb z podniesionym...

The Last of Us 2 – do gry zawita tryb z podniesionym poziomem trudności

Do The Last of Us 2 może zawitać tryb, który bardzo lubi wielu ambitnych graczy. Tryb Grounded, czyli mocno podniesiony poziom trudności.

Fani pierwszej części TLOU na pewno pamiętają, gdy twórcy – Naughty Dog – wprowadzili do gry tryb “Grounded” jako DLC. Był to sposób dla weteranów by sprawdzić swoje umiejętności przy znacznie podwyższonym poziomie trudności. Przeciwnicy zadają w nim znacznie większe obrażenia, zapasy są trudniejsze do znalezienia i nie można nawet użyć trybu nasłuchiwania. Podobny tryb niestety nie pojawił się wraz z The Last of Us 2, ale ekipa PowerPyx – zajmująca się wyszukiwaniem trofeów – zauważyła aktualizację jednego z nich, która może wskazywać, że taki tryb wkrótce zawita do gry.

Nie sposób nie zauważyć jak bardzo Naughty Dog poprawiło walkę w The Last of Us 2. Tym ciekawsze będzie zobaczyć jak sprawdzi się tam tryb Grounded. Nie jest to bowiem fragment gry, który da się prosto wyciąć i wkleić do innego tytułu. Jedno jest pewne – hardkorowi fani TLOU2 z przyjemnością rozpoczną swoje drugie, a nawet trzecie podejście na nowym poziomie trudności.

Zobacz: TLOU2 – wyciekł fragment multiplayera

Co ciekawe, zanosi się na to, że Grounded będzie miało opcję permanentnej śmierci. Pojawia się też pytanie, czy nowy tryb pojawi się w darmowej aktualizacji, czy jednak trzeba będzie za niego zapłacić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię