Strona głównaKonsoleXbox Series X również w tańszej wersji S? Kolejne dowody

Xbox Series X również w tańszej wersji S? Kolejne dowody

Pojawiły się kolejne przecieki sugerujące, że konsola Xbox Series X będzie dostępna w różnych wersjach cenowych. Tańsza wersja konsoli podobnie jak Xbox One digital only może być pozbawiona napędu optycznego.

Microsoft bardzo mocno strzeże informacji na temat nadchodzącej konsoli Xbox Series X. Jednym z najbardziej chronionych ma być informacja o drugiej tańszej wersji konsoli. Teraz do sieci wyciekły zdjęcia kontrolera przeznaczonego do konsoli nowej generacji.

Autentyczność zdjęć została potwierdzona przez serwis The Verge. Zdjęcia przedstawiają biały kontroler wraz z pudełkiem. Najciekawszy jest jednak opis sugerujący, że urządzenie jest kompatybilne z konsolami Xbox Series X oraz Xbox Series S, z których ta druga nie została zapowiedziana. Nowy kontroler będzie współpracował także z Windows PC oraz iOS i Android do streamingu xCloud.

Zobacz: GTA Online – dużo nowości tylko dla PS5 i Xbox X

Według plotek konsola Series S jest tańszą wersją Series X. Jej kodowa nazwa to Lockhart. Mówi się, że system ten będzie miał 4 teraflopy wydajności GPU i 7,5 GB RAM. Konsola ma być również pozbawiona napędu optycznego i będzie nastawiona na granie za pośrednictwem xCloud. Bardzo możliwe, że więcej na jej temat dowiemy się jeszcze w tym miesiącu. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię