Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - CD Projekt RED powiększa listę gratisów

Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED powiększa listę gratisów

CD Projekt RED już jakiś czas temu ujawnił zawartość cyfrowych dodatków, które otrzymamy wraz z grą Cyberpunk 2077. Ale okazuje się, że lista nie była wtedy jeszcze pełna. Polskie studio poinformowało właśnie, że za darmo dostaniemy jeszcze jedną rzecz.

Może przemawia przeze mnie patriotyzm, może zwykła sympatia, ale w mojej ocenie polskie studio CD Projekt RED jak żadne inne na świecie dba o swoich odbiorców. Wiele małych DLC do Wiedźmina 3 było dostępnych za darmo, a duże dodatki były naprawdę bogate w zawartość i oferowane w rozsądnej cenie. Jakby tego było mało, to już w pudełku z grą było sporo dodatków. Nie inaczej będzie w przypadku Cyberpunk 2077. Już jakiś czas temu twórcy zapowiedzieli, co dostaniemy do gry całkowicie za darmo, w ramach cyfrowych dodatków. Są to między innymi:

  • soundtrack z gry
  • album z grafikami
  • tapety
  • dodatek do gry fabularnej Cyberpunk 2020

Cyberpunk 2077 - zawartość gry

Cyberpunk 2077 – darmowy komiks

Teraz do tej listy doszła jeszcze jedna rzecz – cyfrowy komiks „Cyberpunk: Your Voice”. Zostało to ogłoszone za pośrednictwem oficjalnego profilu Cyberpunk 2077 na Twitterze. Szkoda, że póki co nie wiemy, jaką opowieść poznamy na jego kartach. Według plotek może chodzić o historię Johnny’ego Silverhanda. W końcu „Your Voice” oznacza „Twój głos”, a klasa rockerboy w tym się specjalizuje. Za pośrednictwem muzyki buntują się i sprzeciwiają przeciwko władzy. Dbają też o to, aby ignorowane grupy społeczne miały okazję mówić o swoich problemach.

Będzie to już kolejny komiks, który opowie historię ze świata Cyberpunk 2077. Twórcy zapowiedzieli, że we wrześniu do sprzedaży trafi „Cyberpunk 2077: Trauma Team”, który opowie o tytułowej grupie Trauma Team. Powstaje on we współpracy z firmą Dark Horse Comics. Za scenariusz odpowiada Cullen Bunn, który ma na swoim koncie między innymi komiksy Marvela (Deadpool, Kapitan Ameryka, Spider-Man, Venom oraz Wolverine), a także DC Comics (Lobo i Aquaman). Cena na Zachodzie wyniesie 3,99 dolara. Na razie nie wiadomo nic na temat polskiej wersji językowej.

Aktualne ceny gry:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię