Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – chińskie gadżety z gry zalewają rynek

Cyberpunk 2077 – chińskie gadżety z gry zalewają rynek

Tam gdzie jeden jaśnieje w blasku sukcesu niczym latarnia, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał ogrzać się w tym płomieniu i jeszcze na tym zarobić. W tym przypadku jasnym światłem świeci CD Projekt, a korzystają na tym handlarze podróbkami.

Od momentu prezentacji nowego zwiastuna Cyberpunk 2077 na E3 2019 minęło zaledwie kilka dni, a na dalekowschodnich portalach już możemy znaleźć masę gadżetów z gry tworzonych bez żadnej licencji czy nawet wiedzy twórców gry. Nasi przyjaciele z dalekich krain nigdy nie przejmowali się prawami autorskimi czy przepisami, wszak i tak większość produktów powstaje w ich fabrykach więc kilka sztuk mogą wyprodukować „na własne potrzeby”.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – kiedy zobaczymy demo pokazywane podczas E3 2019?

Przejrzeliśmy jeden z najpopularniejszych chińskich portali zakupowych w poszukiwaniu podróbek  gadżetów związanych z Cyberpunk 2077. Poniżej kilka znalezisk, których jak obserwujemy można znaleźć coraz więcej i są one coraz bardziej wyszukane.

Zobacz: Cyberpunk 2077 ma się sprzedać lepiej niż Wiedźmin 3

Na dobry początek brelok, taki trochę standard.

Kaszkiet, trzeba przyznać, że na fotkach prezentuje się dość przyzwoicie. Na aukcji znajdziemy również inne „oryginalne” wzory. Nie zgubił nikt blachy?

Bardzo ciekawi mnie rzeczywisty wygląd tej kurtki oraz jakość wykonania. Na zdjęciach prezentuje się w miarę przyzwoicie. W realu zapewne skończy się jak z torbami od Bethesdy.

Jest ciekawie, ale jeszcze to jeszcze nie to :).

Niekwestionowany zwycięzca 😀

Jak widać trochę tego jest, a ciągle przybywa różnych gadżetów. Osobiście czekam na klapę od sedesu z Cyberpunk 2077 oraz serwis śniadaniowy z wizerunkiem Keanu :). Jeżeli trafiliście na równie ciekawe przykłady podróbek, koniecznie dajcie nam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię