Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 ma się sprzedać lepiej niż Wiedźmin 3

Cyberpunk 2077 ma się sprzedać lepiej niż Wiedźmin 3

Od kilku dni gracze mają możliwość składania zamówień przedsprzedażowych na Cyberpunk 2077.  Wiceprezes CD Projekt, Marcin Iwiński nie kryje radości z wyników sprzedaży tytułu, która może być jeszcze lepsza niż w przypadku Wiedźmina.

Hype jaki powstał wokół Cyberpunk 2077 jest na rękę deweloperowi. Pomimo, że gra trafi na półki sklepowe dopiero w kwietniu 2020 roku, już teraz wyniki przedsprzedażowe są bardzo zadowalające . Marcin Iwiński w wywiadzie dla serwisu Bloomberg nie krył swojego zadowolenia, jednak nie podał konkretnych liczb.

Reakcja jest świetna, jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby przedpremierowych zamówień.  Z drugiej strony zawsze chcemy pozostać skromni jak to możliwe. Oczywiście wyznaczamy sobie cele, ale nie mogę o nich powiedzieć. Gra musi najpierw trafić do rąk graczy, wtedy okaże się czy im się podoba.

Nie da się ukryć, że tegoroczna prezentacja Cyberpunka 2077 pozamiatała większość tytułów prezentowanych podczas E3. Prezentację gry poprowadził Keanu Reeves, który również wywołał burzę emocji wśród widzów. Dodatkowo aktor wystąpi również w grze. Cyberpunk 2077 w kilka godzin od uruchomienia przedsprzedaży trafił na listę bestsellerów na Steam. Z kolei strona dedykowana sprzedaży gry miała zadyszkę z powodu dużego zainteresowania.

Zobacz: Plakat z Cyberpunk 2077 wywołał skandal. CD Projekt RED odpowiedział

Cyberpunk 2077 będzie dostępny na PC, PS4 oraz Xbox One zarówno w bogatej wersji standardowej jak i kolekcjonerskiej. Bardzo możliwe, że pod względem sprzedaży Cyberpunk 2077 przebije swojego starszego brata Wiedźmina.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcebloomberg
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię