Strona głównaGryAktualnościDemo Cyberpunk 2077 było uruchomione na PC

Demo Cyberpunk 2077 było uruchomione na PC

W trakcie targów E3 2019, za zamkniętymi drzwiami, odbyła się kolejna prezentacja rozgrywki z Cyberpunk 2077. Opinie dziennikarzy na temat gry są bardzo pochlebne. Firma CD Projekt RED zdradziła, że produkcja była uruchomiona na PC.

Forbes podał wczoraj do informacji, że demo Cyberpunk 2077, które było pokazywane za zamkniętymi drzwiami na targach E3 2019 w Los Angeles, uruchomione było na konsoli PlayStation 4 Pro. Informacja to została zdementowana na Twitterze przez Marcina Momota z CD Projekt RED, który w polskiej firmie zajmuje stanowisko Global Community Lead, czyli odpowiada za kontakty ze społecznością graczy.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – chińskie gadżety z gry zalewają rynek

Marcin Momot poinformował, że gra była uruchomiona na PC. Niestety, nie znamy dokładnej specyfikacji sprzętowej, ale możemy się jedynie domyślać, że była to bardzo mocna maszyna. W zeszłym roku odbyła się podobna prezentacja i wtedy Cyberpunk 2077 działał na komputerze z procesorem Core i7-8700K oraz kartą graficzną GeForce GTX 1080 Ti.

Zobacz: Plakat z Cyberpunk 2077 wywołał skandal. CD Projekt RED odpowiedział

Cyberpunk 2077 to gra produkcji CD Projekt RED. Zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Ważną rolę odegra w niej postać Johnny’ego Silverhanda, w którego wcielił się Keanu Reeves.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię