Strona głównaEsportGAM3RS_X - nowa marka Fantasyexpo i jej plany na 2022

GAM3RS_X – nowa marka Fantasyexpo i jej plany na 2022

Firma Fantasyexpo stworzyła nową sub markę – zespół gamingowo-esportowy o nazwie GAM3RS_X. Firma podzieliła się swoimi planami na trwające półrocze.

Firma GAM3RS_X planuje w 2022 przygotować pięć projektów, zarówno należących do tytułów klasycznie esportowych, jak i całkiem świeżych. W ten sposób GAM3RS_X planuje przyciągnąć i wywołać zainteresowanie marek endemicznych jak i nieendemicznych.

GAM3RS_X

Przede wszystkim, firma będzie odpowiedzialna za transmisje z PGL Major Antwerp 2022 oraz zorganizowanych wokół nich turniejów kwalifikacyjnych RMR, rozgrywanych na przełomie kwietnia i maja. Polska nie będzie jedynym krajem, gdzie nowa marka będzie odpowiedzialna za transmisję z turnieju – oprócz naszego kraju będą to również: Łotwa, Litwa, Czechy, Słowacja, Estonia, Bułgaria i Rumunia. Oprócz tego planowane są krajowe rozgrywki w League of Legends – zarówno w formie online jak i turnieju LAN.

Zobacz: Riot Games pozywa wietnamskiego dewelopera za plagiat Teamfight Tactics

Jednym z nietypowych planów na 2022 jest rywalizacja w Virtual Cycling Challenge, czyli esportowe wydanie kolarstwa. Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano Virtual Dancer, z serią wydarzeń w największych miastach w Polsce i z wykorzystaniem TikToka. Znajdzie się też coś dla osób, które planują związać swoją zawodową przyszłość z tworzeniem gier – GAM3RS_X planuje chce wspierać utalentowanych programistów, organizując dla nich m.in. swoiste hackatony.

Więcej informacji na temat projektów można znaleźć m.in. na stronie projektu na Facebooku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię