Strona głównaKonsoleCyberpunk 2077 – do PS Store gra wróci jak Sony tak postanowi

Cyberpunk 2077 – do PS Store gra wróci jak Sony tak postanowi

Według informacji przekazanych przez CD Projekt to Sony zadecyduje kiedy Cyberpunk 2077 powróci do PS Store. Deweloper wierzy, że z każdą aktualizacją są coraz bliżej tego momentu.

Po problematycznej premierze Cyberpunk 2077 i licznych problemach na konsolach starej generacji Sony zdecydowało się usunąć grę ze swojego sklepu do odwołania. Od tego momentu minęły już trzy miesiące, a gracze nadal nie mogą kupić CP2077 w PS Store. Temat ten został poruszony w rozmowie z inwestorami, w której uczestniczyli przedstawiciele zarządu CDP. Michał Nowakowski jest pewny, że każda aktualizacja przybliża moment powrotu do PS Store. Ostateczna decyzja należy jednak do Sony. Jak podkreśla:

Jednak musicie zrozumieć, że ostateczna decyzja należy do Sony. Wierzymy, że jesteśmy coraz bliżej… ale oczywiście ostateczna decyzja należy do nich. Więc poczekajmy i zobaczmy, co się stanie.

Zobacz: Shadow Tactics: Blades of the Shogun otrzyma samodzielny dodatek

Deweloper spodziewa się, że powrót Cyberpunk 2077 na PS Store korzystnie wpłynie na zainteresowanie graczy. Adam Kiciński dodał:

Decyzja Sony jest wyczekiwana przez wielu graczy i wierzymy, że może wpłynąć na plany zakupowe nie tylko tych, którzy grają na PlayStation, ale także na innych platformach, więc jest to dla nas ważne. Drugim ważnym kamieniem milowym jest edycja next-genowa (mowa o aktualizacji dla PS5 i Xboksa Series X / S – przyp. red.), którą zaplanowaliśmy na drugą połowę tego roku.

Premiera Cyberpunk 2077 miała miejsce 10 grudnia 2020 roku na PC, Xbox One i PS4. Gra dostępna jest również na konsolach nowej generacji w ramach kompatybilności wstecznej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię