Strona główna Gry Aktualności Cyberpunk 2077 otrzyma ogromne dodatki, jak Wiedźmin 3

Cyberpunk 2077 otrzyma ogromne dodatki, jak Wiedźmin 3

Jeszcze 10 miesięcy przyjdzie nam czekać na premierę Cyberpunk 2077. W tym czasie CD Projekt RED karmi nas kolejnymi informacjami na temat produkcji. Wzorem Wiedźmina 3 gra otrzyma z czasem duże dodatki z całkowicie nową historią.

Taką informację przekazał Alvin Liu z CD Projekt RED w rozmowie z serwisem Prima Games. Gra ma otrzymać z czasem ogromne dodatki, które będą przynajmniej tak duże, jak te w Wiedźminie 3. Jednocześnie główna gra będzie pełną i zamkniętą historią.

– Rozmawiamy o dodatkach w przyszłości. Chcemy być pewni, że główna historia będzie zamkniętą całością, ale jednocześnie budujemy otwarte światy. Kiedy grałem w Wiedźmina 3 i wszystko skończyłem to ciągle chciałem wiedzieć, co dzieje się w tym świecie. Myślę, że w Cyberpunk 2077 będziemy mieli takie same możliwości, jak w Wiedźminie 3 – powiedział Alvin Liu.

Wiedźmin 3 otrzymał dwa duże rozszerzenia – Serce z kamienia oraz Krew i wino. Każde z nich dostarczało rozrywki na przynajmniej 10-20 godzin i opowiadało zupełnie nową historię, niezwiązaną z głównym wątkiem Ciri i Geralta. Podobnie ma być w przypadku Cyberpunk 2077. Nic nie ma być zachowywane na potrzeby dodatków.

– To bardzo satysfakcjonująca historia, tak? Poznasz nowe postacie i zobaczysz, jak się rozwijają. Zobaczysz, jak przechodzą przez różne konflikty i sobie z nimi radzą. To będzie bardzo satysfakcjonujące zakończenie. Nic nie zachowujemy, nie wstrzymujemy historii na potrzeby przyszłych dodatków, aby zarobić na nich pieniądze i sprzedawać grę w kawałkach. Otrzymacie pełnowartością grę – dodał pracownik CD Projekt RED.

I właśnie za takie podejście gracze kochają polską firmę. Szkoda, że na Cyberpunk 2077 musimy czekać aż do 16 kwietnia 2020 roku. Niektórzy twierdzą, że data ta z czasem może zostać przesunięta. Ale póki co to tylko plotki.

Zobacz: Cyberpunk 2077: w grze da się kraść i kolekcjonować auta i motocykle

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE