Strona głównaKonsoleDział etyki w Square Enix domaga się zmniejszenia krągłości Tify w Final...

Dział etyki w Square Enix domaga się zmniejszenia krągłości Tify w Final Fantasy 7 Remake

Ekipa deweloperska Square Enix pracuje w pocie czoła nad Remakem Final Fantasy 7. Na straży porządku i czystości w produkcji stoi dział etyki, który zażądał zmniejszenia, biustu Tity.

Oficjalnym powodem takiej decyzji jest obawa, o to aby Tify nie stała się nienaturalna podczas intensywnej akcji i jej części ciała nie podskakiwały. Informacje na temat zmian pojawiły się najnowszym numerze Weekly Famitsu. Postać Tify Lockhart miała wyglądać na wysportowaną, więc zespół deweloperski odchodził jej model, dodał ABS oraz odziali w dopasowane ubrania. Co jak widać nie spodobało się strażnikom moralności. Poniżej projekt postaci w nowej wersji.

Zobacz: Final Fantasy VII powstaje jako gra na PS4 i PS5

Retro maniacy oraz nieco starsi gracze mogą pamięć jak Tify wyglądała w produkcji z 1997 roku.

Zobacz: Muzyka z serii gier Final Fantasy teraz dostępna na Spotify

Dla „równowagi” twórcy potwierdzili, że w grze powróci misja Cloud z przebierankami w Honey Bee. Twórcy twierdzą, że sprawili, że quest jest bardziej nowoczesny, i że tego typu sceny się nie starzeją. Czyli klasyczne: Halyna patrz Cloud się za babę przebrał… zostaje. Swoją drogą czym byłby Baldur’s Gate II gdyby nie misja z przemianą Edwina w kobietę i prowadzone w tym czasie rozmowy między nim a resztą drużyny.

Wracając do tematu, Final Fatnasy 7 Remake zostanie podzielony na części, jednak nie wiadomo ostatecznie na ile. Pierwszy epizod trafi do sprzedaży 3 marca 2020 na PS4.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię