Strona głównaGryAktualnościJest szansa na film Cyberpunk 2077 - sugeruje to twórca uniwersum

Jest szansa na film Cyberpunk 2077 – sugeruje to twórca uniwersum

Jeśli interesujecie się grą Cyberpunk 2077, to na pewno Mike Pondsmith nie jest Wam obcy. Jest to człowiek, które stworzył całe uniwersum Cyberpunk i ściśle współpracuje z CD Projekt RED przy pracach nad grą. Teraz sugeruje on, że może powstać film.

Keanu Reeves pojawi się w grze Cyberpunk 2077. Wiem to już od dłuższego czasu. Jedna z największych gwiazd światowego kina odegra kluczową rolę w grze CD Projekt RED. Ale na rzeczy może być coś jeszcze. Mike Pondsmith sugeruje powstanie filmu.

– Nic nie mogę teraz mówić w temacie filmu. Ale z Keanu Reevesem zaangażowanym w proces, jest to dużo bardziej prawdopodobne. W tym momencie uczymy ludzi o nowym rodzaju cyberpunka, a moim ulubionym filmem jest Bladerunner – powiedział Mike Pondsmith.

Poza tym Pondsmith został zapytany o obecność innych aktorów w grze Cyberpunk 2077, ale odmówił odpowiedzi na to pytanie. Możemy jedynie spekulować, że Keanu Reeves nie jest ostatnim celebrytą, który wystąpi w polskiej grze. Już jakiś czas temu pojawiły się spekulacje na temat tego, że w produkcji wystąpi także Lady Gaga. Piosenkarka i aktorka niedawno pojawiła się w Polsce i podobno była obecna w studiu CD Projekt RED. Mówiło się także o raperze Kanye West.

Jednocześnie twórca uniwersum Cyberpunk ma nadzieję, że Cyberpunk 2077 nie będzie ostatnią grą CD Projekt RED w tym świecie.

– Bóg wie, że zrobimy więcej, jeśli uda nam się sprzedać kilka kopii gry. Są to osoby bardzo honorowe i szczere, które głęboko troszczą się o to, co robią i dla kogo robią. Wszyscy napędzamy się tym, co otrzymają fani, bo sami jesteśmy fanami. Mam tam tak wielu przyjaciół, że gdybym nie miał firmy w Seattle, to pewnie przeprowadziłbym się do Polski, żeby spędzać tam czas – skomentował Mike Pondsmith.

A gdyby miał powstać film Cyberpunk 2077, to kogo byście w nim widzieli obok Keanu Reevesa i Lady Gaga?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię