Strona główna Gry Aktualności Cyberpunk 2077: Czy da się uprawiać seks z Keanu Reevesem?

Cyberpunk 2077: Czy da się uprawiać seks z Keanu Reevesem?

CD projekt RED musi odpowiadać na mnóstwo pytań dotyczących gry Cyberpunk 2077. Wiele z nich dotyczy fabuły, mechanik produkcji czy też roli Keanu Reevesa. Z kolei inne dotykają nieco innej tematyki. Na przykład tego, czy z postacią graną przez aktora będzie można uprawiać seks.

Cyberpunk 2077 jest absolutnym hitem ostatnich dni. Gra zdobyła mnóstwo nagród na E3 2019. Jest w tym momencie chyba najbardziej wyczekiwaną produkcją na świecie. Niemały w tym udział Keanu Reevesa, który podbił zainteresowanie do niewiarygodnego wręcz poziomu. Dlatego jego rola budzi ogromne zainteresowanie. W trakcie prezentacji na Twitterze padło nietypowe pytanie, na które studio udzieliło wymijającą odpowiedź.

Zobacz: Plakat z Cyberpunk 2077 wywołał skandal. CD Projekt RED odpowiedział

Konferencja Microsoftu na E3 2019 była transmitowana między innymi na platformie Mixer, która należy do amerykańskiej firmy. W trakcie prezentacji Cyberpunk 2077 na oficjalnym koncie usługi na Twitterze pojawiło się zdjęcie Keanu Reevesa. Pod nim jeden z fanów – Jacob Gabbidon – zadał nietypowe pytanie:

– Czy w tej grze będę mógł uprawiać seks z Keanu Reevesem?

Co ciekawe, odpowiedzi udzieliło oficjalne konto Cyberpunk 2077, więc po prostu ktoś z CD Projekt RED.

– Johnny jest ważną postacią w tej grze, ale na ten moment nie chcemy zdradzać zbyt wiele szczegółów.

Część fanów potraktowało to jako „może”. Dzisiaj wiemy, że to raczej mało możliwe. W końcu Johnny Silverhand będzie czymś w rodzaju hologramu (w grze określany jest mianem technoducha), widocznego tylko dla głównego bohatera gry. W takim wypadku uprawianie z nim seksu jest raczej niemożliwe. Chyba, że nie wiemy jeszcze wszystkiego i postać grana przez Keanu Reevesa gdzieś żyje i ma fizyczne ciało. Nie zapominajcie, że w Cyberpunk 2077 ma się też pojawić Lady Gaga.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE