Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: Konrad Tomaszkiewicz awansuje na stawisko Desing Directora

Cyberpunk 2077: Konrad Tomaszkiewicz awansuje na stawisko Desing Directora

Nie ma wątpliwości, że Wiedźmin 3 bardzo wysoko podniósł poprzeczkę dla kolejnych gier, zarówno tych tworzonych przez CD Projekt jak i innych deweloperów. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na końcowe efekty prac nad Cyberpunk 2077, a o te powinniśmy być spokojni bowiem Konrad Tomaszkiewicz odpowiedzialny za Wiedźmina 3 dołączył do zespołu, jako Desing Director.

Informacje o awansie pojawiły się na Reddit po tym jak jeden z użytkowników zauważył zmiany w profilu Linkedin Tomaszkiewicza. Dwa miesiące temu objął on stanowisko wiceprezesa ds. rozwoju gier i projektowania w Cyberpunk 2077.

Jest to dobra wiadomość zarówno dla samego zespołu jak i graczy, którzy teraz mogą być 100% pewni doskonałej jakości nadchodzącego tytułu. Jeżeli śledziliście doniesienia na temat gry to z pewnością słyszeliście, ze CD Projekt ściągał najlepszych programistów do pracy nad Cyberpunk 2077 z innych firm. To wszystko sprawia, że nawet niedawne odejście dyrektora kreatywnego do Blizzard, nie zaburzy prac nad grą. Co więcej zespół pracujący nad Cyberpunk 2077 jest o 60% większy od tego, który pracował nad Wiedźminem 3.

Zobacz: Cyberpunk 2077 nie będzie tytułem ekskluzywnym nawet w GoG-u. Nie będzie też wersji beta

Tomaszkiewicz prezentuje się, jako książkowy przykład „od zera do bohatera”, o ile to pierwsze nie jest nadużyciem. W każdym razie zaczynał, jako Młodszy tester przy pracach nad pierwszą częścią Wiedźmina, by sukcesywnie awansować na kolejne stanowiska dzięki nieszablonowości i aktywnej roli w projektowaniu gier. Gratulujemy awansu i czekamy na grę.

Więcej na temat Cyberpunk 2077 usłyszymy podczas tegorocznych targów E3 2019

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię