Strona głównaGryAktualnościCDPR chce, aby Cyberpunk 2077 był komfortowy do grania dla każdego

CDPR chce, aby Cyberpunk 2077 był komfortowy do grania dla każdego

Sporo graczy na całym świecie z pewnością ze zniecierpliwieniem czeka na premierę polskiej gry Cyberpunk 2077. Co prawda produkcja zdążyła w ostatnim czasie kilka razy wzbudzić kontrowersje, ale CD Projekt RED zapewnia, że ma ona być komfortowa do grania dla wszystkich.

Takie zdanie wyraził Marthe Jonkes – starszy artysta koncepcyjny w CD Projekt RED. Według niego celem polskiej firmy jest stworzenie gry, która będzie komfortowa do grania dla wszystkich odbiorców.

Zobacz: Cyberpunk 2077: mapa jest mniejsza niż w Wiedźminie, ale bardziej zagęszczona

– Chcemy, aby gra była dostępna dla wszystkich. Oczywiście jeśli dotykasz pewnych tematów, to ludzie będą mieli swoje zdanie i w pełni to szanujemy. To dobrze, że ludzie dają nam informacje zwrotne. Chociażby nasze menu tworzenia postaci, w porównaniu do tego, co widzieliście wcześniej, daje teraz dużo więcej możliwości.

Na przykład nie musisz już wybierać płci swojej postaci. Wystarczy tylko wybrać budowę ciała, ponieważ chcemy, aby każdy mógł stworzyć takiego bohatera, jakiego ma ochotę. Kiedy już wybierzesz budowę ciała, to możesz wybrać głos. Przygotowaliśmy dwa – męski i damski, ale można je dowolnie miksować i stworzyć własny. Do tego dochodzą kolory skóry, tatuaże i fryzury. Naprawdę chcemy dać ludziom dowolność w tworzeniu postaci – powiedział Marthe Jonkers.

Jonkers przyznał też, że chociaż zespół CD Projek RED jest międzynarodowy i bardzo zróżnicowany, to zawsze chętnie słuchają opinii innych osób. Pracownicy polskiego studia chcą wiedzieć, gdzie jeszcze mogą się poprawić, ponieważ chcą stworzyć grę komfortową dla każdego. Jednocześnie zdają sobie sprawę, że dotykają kontrowersyjnych tematów, bo to w końcu świat Cyberpunka.

Zobacz: CD Projekt RED będzie streamował gameplay z Cyberpunk 2077. Znamy datę!

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię