Strona głównaWiadomościRozrywkaMortal Kombat Movie: kolejne role obsadzone znanymi nazwiskami

Mortal Kombat Movie: kolejne role obsadzone znanymi nazwiskami

Powoli zbliżamy się do kolejnej filmowej odsłony Mortal Kombat. Lista aktorów zatrudnionych do filmu została uzupełniona o kolejne nazwiska. W ostatnim czasie zostały obsadzone role Kano oraz Sony’ii Blade. Co więcej, jeden z aktorów znanych z Deadpool 2 został zatrudniony bez określenia odgrywanej roli.

Mortal Kombat miał już kilka mniej lub bardziej udanych odsłon. Jednak spuśćmy na to zasłonę milczenia i skupmy się na najnowszej produkcji. Przygotowania trwają pełną parą, a my poznaliśmy kolejne nazwiska jakie pojawią się w napisach końcowych. Według The Hollywood reporter Sonyę Blade zagra Jessica McNamee znana z The Meg. Josh Lawson (House of Lies) wcieli się w rolę Kano. Z kolei Lewi Tan, który zagrał w Deadpool 2 dostał angaż jednak nie ma przypisanej jeszcze roli. Wcześniej zagrał on Shatterstar w Deadpool 2 i Zhou Cheng w Iron Fist. Grał on również w serialu Mortal Kombat X: Generations jako Kung Jin.

Zobacz: Mortal Kombat 11: Wyciekły daty wydania kolejnych DLC z Jokerem, Spawnem i Terminatorem

Scenariuszem do filmu zajmie się Greg Russo, który odpowiedzialny jest również za scenariusz do nowego Resident Evil. Nowy Mortal Kombat zostanie wyreżyserowany przez australijskiego reżysera reklamowego Simona McQuoida, dla którego będzie to debiut filmowy. Dla przypomnienia Michael Bay, również zaczynał od kręcenia reklam. Producentem jest reżyser Aquamana, James Wan. Film będzie kręcony w Południowej Australii i ma to być jedna z największych produkcji w tym kraju.

Zobacz: Film Mortal Kombat: znamy kolejnych aktorów, którzy wcielą się w postacie z kultowego mordobicia

Pierwszy film Mortal Kombat powstał w 1995 roku. Reżyserem był Paul W.S. Anderson, który stworzył później serię Resident Evil (filmy). Zarobił on ponad 120 milionów dolarów na całym świecie. Druga część serii o podtytule Anihilation była wielkim rozczarowaniem i zarobiła zaledwie 51 milionów dolarów. Pod drodze mieliśmy jeszcze seriale Conquest oraz Legacy.

Oglądaliście, którąś z wcześniejszych produkcji Mortal Kombat? I jak zapatrujecie się na kolejny film? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię