Strona głównaGryAktualnościPowstaje Red Dead Redemption na PC, ale nie tworzy go Rockstar

Powstaje Red Dead Redemption na PC, ale nie tworzy go Rockstar

Zarówno pierwsza, jak i druga część Red Dead Redemption nigdy nie trafiły na PC-ty (póki co). To spore rozczarowanie dla wszystkich fanów PC Master Race. Nie zapowiada się też, aby to miało się w najbliższym czasie zmienić. Na szczęście są na świecie modderzy, który wzięli sprawy we własne ręce.

Powstaje nieoficjalny port Red Dead Redemption na PC o nazwie Damned Enhancement Project. Grupa modderów zamierza przenieść grę na komputery za pomocą emulatorów Xenia/RPCS3. Jednak nie chodzi tylko o samo umożliwienie grania. Modderzy chcą odpowiednio zoptymalizować produkcję, poprawić jej grafikę, a także dostosować HUD. W skrócie można powiedzieć, że będzie to pewnego rodzaju remaster w wersji na PC.

Zobacz: Pracownicy Rockstar w końcu mogą trzymać telefony na swoich biurkach?

Pomysłodawcy projektu wykazali się niemałym sprytem, ponieważ Rockstar będzie miało problemy, aby ich powstrzymać. Wszystko dlatego, że do zagrania w RDR na komputerach konieczne będzie posiadanie kopii gry. Co więcej, modderzy zaprezentowali już pierwsze zrzuty ekranu z usprawnionej wersji Red Dead Redemption, które możecie zobaczyć poniżej. Trzeba przyznać, że prezentuje się całkiem nieźle.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDSOGaming
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię