Strona głównaKonsoleCyberpunk 2077 nadal niedostępny w PS Store

Cyberpunk 2077 nadal niedostępny w PS Store

W tym tygodniu mija drugi miesiąc odkąd Cyberpunk 2077 został usunięty z PS Store. Gra została usunięta w następstwie decyzji Sony o osunięciu cyfrowego wydania gry. A kiedy gra powróci do sklepu?

Cyberpunk 2077 z PS Store został wycofany 18 grudnia, około tydzień po premierze. Pod koniec zeszłego miesiąca CD Projekt RED wydał dużą aktualizację, ale niestety gra nadal była podatna na awarie powodujące brak możliwości ukończenia gry. Gracze napotkali też inne problemy po zainstalowaniu łatki, chociaż kluczowy błąd z Takemurą został naprawiony.

Oficjalnie polskie studio utrzymuje, że nadal współpracuje z Sony, aby przywrócić grę na PS Store, ale wydaje się, że przed deweloperami jeszcze długa droga. CP 2077 nadal słabo działa na PS4, a liczba błędów jest ogromna. Biorąc pod uwagę, że japoński gigant musiał dostosować swoją politykę zwrotów, na razie nie widać perspektywy na powrót polskiej produkcji do sklepu.

W tej sytuacji nie wróżymy szybkiego powrotu Cyberpunk 2077 na PS Store. Zwłaszcza, że niemałe zamieszanie w CD Projekt zrobił również niedawny atak hakerski.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię