Strona głównaGryAktualnościFall Guys na Steamie sprzedało ponad 2 miliony kopii

Fall Guys na Steamie sprzedało ponad 2 miliony kopii

Najlepsza premiera w historii Devolver Digital święci triumfy. Wydawca Fall Guys pochwalili się kilkoma imponującymi statystykami.

Twórcy Fall Guys, obok świetnych pomysłów na grę, mają również opanowany kontakt ze swoją społecznością. Podczas gdy social media nowego battle royale zalewane są różnymi fanartami, deweloperzy chwalą się kolejnymi osiągnięciami swojego produktu.

Zobacz: Fall Guys popularniejsze niż GTA V

Gra od momentu swojej premiery jest dostępna w PlayStation Plus. Jeżeli chodzi o sprzedaż, głównym wyznacznikiem będzie w rezultacie Steam. Na platformie Valve Mediatronic udało się sprzedać już ponad dwa miliony kopii.

Wśród kilku statystyk, jakie pojawiły się na Twitterze Devolver Digital, pojawił się jeden z największych powodów ostatniego sukcesu. Widzowie spędzili już ponad 23 miliony godzin, oglądając Fall Guys na Twitchu. Już na kilka dni przed premierą gra została udostępniona streamerom, którzy szybko wkręcili się w ciekawą alternatywę battle royale. Setki tysięcy ludzi każdego dnia obserwują, jak o złotą koronę walczą chociażby xQc, Lirik czy Sodapoppin.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię