Strona głównaKonsoleXbox Series S - poznaliśmy oficjalną, polską cenę

Xbox Series S – poznaliśmy oficjalną, polską cenę

Zobaczyliśmy oficjalny reveal, więc przyszedł czas na polską cenę. Wiemy, ile będzie kosztować Xbox Series S w naszych sklepach.

Microsoft nie wytrzymał. Po długich miesiącach oczekiwań poznaliśmy szczegóły zarówno Xbox Series X, jak i Series S, konsoli o nieco przystępnej cenie. Niestety, 300 dolarów w Stanach Zjednoczonych może często oznaczać nawet 1500zł po drugiej stronie Oceanu. Na szczęście wątpliwości dotyczące cen konsol rozwiał profil Xbox Polska.

Zobacz: Microsoft Flight Simulator najlepszą premierą Xbox Game Passa

Na ten moment dostaliśmy oficjalne potwierdzenie wyłącznie w kwestii mniejszej i słabszej wersji konsoli nowej generacji. Wyceniony w Stanach Zjednoczonych na 300 dolarów Series S w Polsce kosztować będzie 1349zł.

Microsoft stara się tym sposobem dostarczyć nieco słabszy sprzęt dla osób, które nie mają wysokich wymagań dotyczących domowych konsol. Mogą w ten sposób zaoszczędzić również solidną kwotę. Zapowiedziany dzisiaj Series X, którego polskiej ceny jeszcze nie poznaliśmy, w Stanach kosztować będzie bowiem już 500 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię