Strona głównaGryAktualnościZłoty Cyberpunk 2077! Nie będzie już żadnych opóźnień

Złoty Cyberpunk 2077! Nie będzie już żadnych opóźnień

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów wyczekujących premiery Cyberpunka 2077. Gra ujrzy światło dzienne bez dalszych opóźnień.

Złośliwi gracze pewnie stwierdziliby, że swoje zrobił crunch. Abstrahując jednak o ostatnich doniesieniach z CD Projektu, najważniejsza informacja właśnie obiegła świat. Wirtualny Keanu Reeves w rękach trzyma złotą płytę z Cyberpunkiem 2077.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – Keanu Reeves i Billie Eilish w nowej reklamie telewizyjnej

W slangu gier wideo „gone gold” odnosi się do stanu produkcji. Oznacza to po prostu, że Cyberpunk ma już build, który można przenieść na płytę i zacząć rozprowadzać po całym świecie w kolorowych pudełkach.

Twórcy na Twitterze potwierdzili tym samym, że gra nie doczeka się już żadnych innych opóźnień. Do Night City wkroczymy więc już 19 listopada. Teraz pozostaje już tylko liczyć na stabilną rozgrywkę, wciągającą fabułę i szybkiego kuriera, który w czwartek rano zawita pod drzwiami wejściowymi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię