Strona głównaKonsoleCyberpunk 2077 trafi do Game Passa?

Cyberpunk 2077 trafi do Game Passa?

Wygląda na to, że Cyberpunk 2077 wkrótce trafi do usługi subskrypcji Game Pass. W materiale promującym granie w chmurze na konsolach Xbox pojawił się krótki fragment gry polskiego studia.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji kupić Cyberpunk 2077 to wkrótce może się okazać, że nie ma tego złego. Gra wkrótce może trafić na Game Pass. W udostępnionym wczoraj materiale promującym granie w chmurze społeczność graczy dopatrzyła się krótkiej wstawki z grą studia CD Projekt RED. W 17 sekundzie filmu widać kilka robotów, do których postać gracza strzela z rewolweru.

Według graczy pokazana broń to Overtute z Cyberpunk 2077. Dość szybko odnalazł się odpowiedni fragment trailera polskiej gry z tą samą sceną. Jest to dokładnie 3:04 minuta poniższego materiału, opublikowanego 19 listopada 2020.

Zobacz: Splinter Cell Chaos Theory – za darmo

Na poparcie twierdzenia, ze CP wejdzie do chmury jest to, że Microsoft publikując materiały zawsze przedstawia tylko te gry, które faktycznie są dostępne w ramach danej usługi. Pozostaje tylko pytanie kiedy? Część graczy obstawia, że będzie to 10 grudnia, czyli dzień premiery Cyberpunk 2077.

Na razie nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia, dlatego warto traktować to z lekkim dystansem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię