Advertisement
Strona głównaGryAktualnościTak mogłaby wyglądać Yennefer w Cyberpunk 2077

Tak mogłaby wyglądać Yennefer w Cyberpunk 2077

Wiadomo, że w Cyberpunk 2077 znajdzie się co najmniej kilka easter eggów, które będą nawiązywać do Wiedźmina. Ale czy w grze spotkamy też postacie znane z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego? Prawdopodobnie nie, ale jeden z fanów stworzył Yennefer w cyberpunkowym stylu.

Jestem niemal pewny, że Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 będą w jakiś sposób się łączyć. Zresztą dostaliśmy to potwierdzenie w momencie, w którym Geralt w końcu odnalazł Ciri. Ta opowiedziała mu o jednym ze światów, po których podróżowała.

– Ludzie stamtąd mieli w głowach metal, a wojny prowadzili  na odległość, przy pomocy czegoś w rodzaju megaskopów. No i nikt nie jeździł konno, za to każdy miał mały statek powietrzny.

Czy to oznacza, że w Cyberpunk 2077 spotkamy Ciri? Wielu graczy na pewno bardzo by tego chciało, ale myślę, że szansa na to jest raczej niewielka. Prędzej natrafimy na jakieś nawiązanie do księżniczki z Cintry. Zresztą dziennikarze już znaleźli pierwsze easter eggi, które odwołują się do Wiedźmina. Jeden z samochodów nazywa się tak samo, jak legendarny miecz Geralta, a w jeden z szuflad znajdował się magazyn o grach retro właśnie z Cirillą na okładce.

Yennefer w Cyberpunk 2077?

Ale co, gdyby w Cyberpunk 2077 rzeczywiście pojawiły się postacie z Wiedźmina 3? Jeden z fanów stworzył grafikę, na której możemy zobaczyć jego wersję cyberpunkowej Yennefer. W tej wersji jest to czarodziejka, która zdecydowała się na drogę korporacyjną. Oznacza to, że pracuje dla jednej z największych firm, które w nadchodzącej grze CD Projekt RED praktycznie rządzą światem. Jak podoba Wam się taka wersja ukochanej Geralta?

Cyberpunk 2077 - Yennefer

Cyberpunk 2077, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zadebiutuje 19 listopada 2020 roku w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. W dniu premiery konsol nowej generacji gra będzie w pełni grywalna również na nich, ale pełnoprawna aktualizacja z prawdopodobnie poprawioną grafiką zostanie wydana dopiero po kilku miesiącach, gdzieś w 2021 roku. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez CD Projekt RED.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię