Strona głównaWiadomościDanielMagical nie stawił się w więzieniu. Chce dozór elektroniczny

DanielMagical nie stawił się w więzieniu. Chce dozór elektroniczny

DanielMagical musi odbyć 82-dniową karę pozbawienia wolności. W zakładzie karnym miał się stawić 12 marca 2019 roku, ale tego nie zrobił. Patostreamer domaga się zmiany kary pozbawienia wolności na dozór elektroniczny.

Serwis Bezprawnik.pl informuje, że DanielMagical nie stawił się 12 marca tego roku w zakładzie karnym, gdzie miał odbyć 82-dniową karę pozbawienia wolności. Przypominamy, że patostreamer został skazany na rok pozbawienia wolności, ale sąd warunkowo zmienił karę na prace społeczne. Na ten Daniel Z. stawiał się aż do momentu, w którym złamał nogę w trakcie gali Fame MMA. Sąd uznał to za złamanie warunków i skazał mężczyznę na 82 dni pozbawienia wolności.

DanielMagical miał stawić się w zakładzie karnym 12 marca, ale tego nie zrobił. Złożył wniosek o zmianę kary pozbawienia wolności na dozór elektroniczny. Jego wniosek został oddalony w dniu 4 kwietnia, ale jest to decyzja nieprawomocna, więc patostreamer może złożyć na nią zażalenie. Dlatego też sędzia wstrzymał egzekucję kary do momentu uzyskania prawomocnego wyroku w tej sprawie.

Warto też przypomnieć, że Daniel Z. ma sprawę z związku z pochwalaniem popełnienia przestępstwa. Jak na razie on i jego matka otrzymali bezwzględny zakaz streamowania i pojawiania się w sieci. Musieli też regularnie stawiać się na komisariacie policji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię