Strona głównaGryAktualnościDarmowy Weekend z Borderlands 2 w HD

Darmowy Weekend z Borderlands 2 w HD

Do premiery Borderlands 3 pozostało jeszcze dużo czasu. Nie zmienia to faktu, że przed premierą warto, chociaż zapoznać się z serią. A moment jest idealny, ponieważ przez cały weekend możemy za darmo ograć Borderlands 2 w wersji HD na Steam.

Darmowy weekend rozpoczął się dzisiaj i potrwa do niedzieli 7 kwietnia. Przez ten czas Gearbox oferuje również zniżki na tytuł oraz kilka pakietów DLC. Podstawowa wersja gry przeceniona jest obecnie o 75% wersja GOTY z kolei o 78%. Żeby zagrać wystarczy kliknąć TUTAJ.

Zobacz: Borderlands jest bombardowane negatywnymi recenzjami. Poszło o Epic Games Store

Co ważne wersja GOTY nie zawiera wszystkich DLC, więc niektóre z nich będzie trzeba dokupić samodzielnie. Można również pobrać Borderlands: The Handsome Collection i zyskać wszystko za jednym zamachem. W pakiecie tym znajdziemy Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel, a także wiele pakietów DLC wydanych dla obu tytułów na przestrzeni lat. Borderlands: The Handsome Collection jest dostępna w 93% taniej.

Zobacz: Ruszyły preordery Borderlands 3. Dostępne trzy różne edycje gry oraz season pass

Promocja na każdy z pakietów trwa do 10 kwietnia. A jeżeli macie już Borderlands 2 na Steam to dobry moment aby wrócić do gry. Głównie z powodu Handsome Collection Ultra HD Texture Pack, czyli pakietu tekstur w wersji HD. Dostaniemy w nim tekstury 4K dla otoczenia, postaci i broni oraz wieloma poprawionymi efektami świetlnymi. Pakiet możemy pobrać bezpłatnie osobno dla Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel.

Premiera Borderlands 3 zaplanowana jest na 13 września na PS4, Xbox One i PC. Gra będzie dostępna na wyłączność dla Epic Games Store aż do kwietnia 2020 roku.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcesteam
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię