Strona głównaWiadomościNinja tworzy książkę. Chce uczyć jak być "niepowstrzymanym graczem"

Ninja tworzy książkę. Chce uczyć jak być „niepowstrzymanym graczem”

Tyler “Ninja” Blevins, nazywany przez niektórych najlepszym graczem świata, tworzy książkę. Właściwie to nawet trzy książki, z których jedna nauczy Was jak zostać graczem-maszyną nie do zatrzymania.

Książka ma się pojawić w sierpniu i zawierać między innymi porady dla graczy jak rozwijać swoje umiejętności i wspiąć się na wyżyny. Będą tam między innymi podpowiedzi z zakresu jak dobrać najlepszy sprzęt, trenować z wizją określonego celu, rozwijać strategię streamowania i dobrać odpowiedni zespół. Poza tym również w sierpniu powinien się ukazać “notatnik” autorstwa Ninjy z naklejkami, podpowiedziami i poradami.

Zobacz: Ile Ninja dostał pieniędzy za granie w Apex Legends? Zawrotna kwota

To jednak nie koniec planów wydawniczych Tylera. W grudniu ma się ukazać komiksowa nowela zatytułowana “Ninja: najbardziej niebezpieczna gra”, stworzona wspólnie z Justinem Jordanem i ozdobiona grafikami Felipe Magaña. Będzie opowiadać o przygodach Ninjy po tym jak otrzymał tajemniczy email z zaproszeniem do “niesamowicie realistycznej, stawiającej wyzwania i uzależniającej gry”. Gra ta oczywiście będzie się toczyła w świecie battle royale. 

Zobacz: Fortnite: szesnastolatek mistrzem świata, zgarnia 3 miliony dolarów nagrody

Wszystkie wymienione pozycje możecie zamówić na tej stronie. Co sądzicie o nowym “zajęciu” popularnego streamera?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię