Strona głównaKonsoleDeath Stranding Director’s Cut – co się zmieniło? Porównanie z wersją PS4

Death Stranding Director’s Cut – co się zmieniło? Porównanie z wersją PS4

Nadchodzi rozszerzona wersja Death Stranding, która zaoferuje m.in. graficzne ulepszania. Do sieci trafił materiał, który porównuje ją z oryginałem.

Reżyserska wersja Death Stranding wprowadzi do gry wiele ulepszeń graficznych oraz nową zawartość. Kojima chce w ten sposób wykorzystać także możliwości techniczne PS5. Gra będzie działała natywnie w 4K w 60 klatkach na sekundę. Do tego poprawione zostaną tekstury oraz cienie.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – jak aktualizacja wpłynęła na wydajność gry na PS4 i PS5

W sieci pojawił się materiał porównujący oryginalną grę z wersją Director’s Cut. Przedstawiono na nim wersję na PS5 i PS4. Już na pierwszy rzut oka widać, że grafika jest bardziej szczegółowa i modele postaci są bardziej wyraziste. Oprócz jakości tekstur ekipa Kojimy poprawiła także oświetlenie oraz wyostrzyła obraz, postawiono także na nieco ciemniejsze kolory. Najlepiej jednak zobaczyć to samemu.

Nowa wersja zaoferuje także rozbudowany system walki, nowe bronie oraz pojazdy, dodatkowe misje fabularne oraz tryb, w którym będziemy mogli się ścigać. Premiera zaplanowana jest na 24 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię