Advertisement
Strona głównaKonsoleDeath Stranding: Kojima już myśli o sequelu, ale chce zacząć od zera

Death Stranding: Kojima już myśli o sequelu, ale chce zacząć od zera

Death Stranding to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych gier  ostatnich miesięcy i zarazem pierwsza gra Hideo Kojimy jaką tworzył po rozstaniu z Konami. W niedawno opublikowanym wywiadzie, Kojima poruszył temat możliwej kontynuacji gry.

Podczas rozmowy z serwisem Variety, Kojima mówił o swojej przyjaźni z Normanem Reedusem i o tym, że chce z nim dalej współpracować. Kojima zdradził, że rozważa stworzenie Death Strangind z udziałem Reedusa, jednak zaczynałby od zera. Oznacza to, że nie byłaby to bezpośrednia kontynuacja pierwszej gry. Nie podał jednak żadnych szczegółów ani pomysłów. Chociaż nie przeszkadzało mu to opowiedzieć historii o tym jak kot Reedusa wymiotował.

Zobacz: Death Stranding i Horizon: Zero Dawn łączy nie tylko silnik. Podpowiadamy jak zdobyć hologram…

Kolejną ciekawostką jest udział Helen Mirren w imprezie z okazji premiery gry. Jak się okazało pasierb aktorki, Alex Hackford, pracował nad grą jako szef Creative Music Affairs.,

Kojima niedawno zasugerował również na Twitterze, ze może powrócić do produkcji anulowanego horroru w którym wystąpiłby również Norman Reedus. Ostatecznie Kojima oficjalnie nie ogłosił żadnej gry. Deatyh Straing w połowie grudnia otrzyma dużą aktualizację.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVariety
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię