Strona główna Gry Aktualności Destiny 2: według graczy gra nie współpracuje z procesorami Ryzen 3000

Destiny 2: według graczy gra nie współpracuje z procesorami Ryzen 3000

Jeśli planowaliście upgrade procesora proponujemy się wstrzymać z zakupem. Chyba, że nie zależy Wam na sprawnym działaniu Destiny 2. Wielu graczy skarży się, że gra Bungie nie działa na nowych Ryzenach.

AMD Ryzen 3000 pojawił się na sklepowych półkach w niedzielę. Już w kilka godzin później zaczęły się pojawiać pierwsze skargi od użytkowników. Szczególnie aktywni byli fani najnowszego dzieła Bungie, czyli Destiny 2. Ich zdaniem, po instalacji nowych procesorów nie ma szans na normalną rozgrywkę. Wygląda na to, że Bungie będzie musiało wypuścić specjalny patch pod nowe procesory.

Zobacz: AMD Ryzen 5 3600 przetestowany. Szykuje się rewelacyjny procesor

Na forach firmy oraz Reddicie rozgorzała dyskusja na temat problemów. Największe problemy sprawia podobno próba uruchomienia Destiny 2 z poziomu launchera Battle.net. Wtedy gra po prostu zawiesza się “na amen”. Komputer myśli, że gra się uruchomiła, ale ta nigdy tak naprawdę się nie ładuje. Posty na forach sugerują, że winowajcą jest procesor, a co najmniej jedna osoba w rozwiązaniu usterki posunęła się do odinstalowania nowego procesora i przywrócenia starej konfiguracji.

Zobacz: Destiny 2 przechodzi na model free-to-play. Gra zagości na Steam i otrzyma cross-save

Przy okazji premiery nowych procesorów AMD pojawiło się wiele recenzji, w których autorzy biorą pod uwagę także działanie w grach. Nie można więc powiedzieć, żeby problemy z Destiny 2 przekładały się na inne tytuły. Wina leży więc po stronie producenta gry bardziej niż firmy AMD. Póki co Bungie nie skomentowało sprawy.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE