Strona głównaGryDestiny 2 za darmo – skąd pobrać?

Destiny 2 za darmo – skąd pobrać?

Destiny 2 będzie dostępny za darmo. Oznacza to, że każdy będzie mógł zagrać w podstawową wersję gry wraz ze starszymi dodatkami. Płatne pozostają wyłącznie najnowsze rozszerzenia takie jak nadchodząca Twierdza Cieni.

Destiny 2 możecie pobrać za darmo wchodząc TUTAJ. Darmowa wersja startuje już 1 października od godzin wieczornych. Wtedy też grę będzie można pobrać bezpłatnie również na konsolach PS4 oraz Xbox One. Wersję Steam możecie pobrać wstępnie już teraz. Zarezerwujcie sobie jednak 80 GB miejsca na dysku.

Zobacz: Destiny 2 przechodzi na model free-to-play. Gra zagości na Steam i otrzyma cross-save

Co dostajemy w ramach bezpłatnego Destiny 2?

Destyiny 2 w darmowej wersji oferuje sporo różnych elementów i trybów gry. Najważniejsze to możliwość przejścia podstawowej kampanii fabularnej oraz dwóch dodatków: Klątwy Ozyrysa i StrategOS-a.

Kampania Porzuceni, która została wydana w 2018 nie będzie dostępna, jednak inne elementy, które wprowadziła już tak. Chodzi głównie o tryb sieciowy Gambit z rozgrywką PvP, PvE oraz nowe mapy i broń.

Zobacz: Mikrotransakcje w Destiny 2 będą bardziej przystępne

W grze znajdziemy również wszystkie Szturmy i Najazdy, które swoją premierę miały przed dodatkiem Porzuceni. Są to trudne zadania grupowe dla 3-6 graczy. Najciekawszym elementem jest również Tygiel, czyli PvP. Gracze darmowej wersji będą dobierani z graczami płatnych dodatków. Jednak nie będą mogli zdobyć niektórych legendarnych broni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię