Strona głównaWiadomościNetflix: Animowany Wiedźmin jeszcze przed drugim sezonem serialu z aktorami?

Netflix: Animowany Wiedźmin jeszcze przed drugim sezonem serialu z aktorami?

Pierwszy sezon Wiedźmina produkcji Netflix jeszcze nie miał swojej premiery, a wygląda na to, że w bonusie dostaniemy serial animowany. Animowana wersja Wiedźmina miałaby wypełnić nam czas pomiędzy pierwszym a drugim sezonem serialu z aktorami.

Pomimo tego, że Netflix nadal karmi nas wyłącznie zdjęciami z pierwszego sezonu Wiedźmina to według plotek już niedługo mają ruszyć zdjęcia do drugiego sezonu. Co więcej według wiarygodnych źródeł, otrzymamy również animowaną serię o uniwersum Wiedźmina.

Zobacz: Cyberpunk 2077: Filmowy wiedźmin jako Johnny Silverhand w polskiej edycji gry

Informacje pochodzą z portalu Recapped, który jako pierwszy informował o obsadzeniu Cavilla w roli Geralta. Netflix miał niedawno prowadzić casting do animowanego serialu skupiającego się na pobocznych postaciach z uniwersum Sapkowskiego. Animacja miałby zostać udostępniona pomiędzy pierwszym a drugim sezonem aktorskiego serialu. Recapped nie dysponuje informacjami czy animowana seria została już ukończona. Jako potwierdzenie plotki możemy potraktować CV Heleny Klaus, aktorki głosowej, która wpisała w doświadczeniu udział w serialu wiedźmińskim.

Zobacz: Netflix przez przypadek zdradził datę premiery Wiedźmina

Co więcej Netflix ostatnio coraz więcej inwestuje w seriale animowane. Warto dodać, że w ostatnim czasie udostępnił drugi sezon Rozczarowanych oraz pierwsze sześć sezonów South Park. Premiera Wiedźmina zapowiedziana jest na koniec tego roku. A co będzie dalej zobaczymy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceRecapped
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię