Strona głównaGryAktualnościWyciekł gameplay z anulowanej gry Star Wars 1313

Wyciekł gameplay z anulowanej gry Star Wars 1313

Jest okazja, żeby zobaczyć w akcji Boba Fetta. Po internecie krąży od rana krótki fragment rozgrywki z Star Wars 1313.

Widzieliśmy już wiele takich sytuacji. Ruszają prace nad jakimiś grami, potem z różnych powodów dobiegają końca, a po latach stworzone do tego czasu materiały wyciekają do sieci. Bardzo podobna sytuacja spotkała właśnie Star Wars 1313.

Zobacz: Final Fantasy 14 ze wsparciem przez kolejne 10 lat?

Powyżej możecie zobaczyć krótki fragment gry z udziałem Boba Fetta. Jest to prawdopodobnie początkowy fragment, bowiem głównym bohaterem miał być zupełnie nowy łowca nagród. Możliwe więc, że zanim wcielimy się w niego, mogliśmy spędzić kilka chwil w ciele Boby Fetta.

Grę zapowiedziano oficjalnie w 2012 roku, prawie 10 lat temu. Prace nad projektem trwały zaledwie rok. W 2013 roku Disney kupił LucasArts i zamknął grę Amy Henning, weteranki branży, która wcześniej pracowała m.in. przy Uncharted.

Gameplay wygląda obiecująco i na pewno wielu fanów chętnie zobaczyłoby, jaki pomysł na to wyjątkowe uniwersum ma Amy Henning. Dobra wiadomość jest jednak taka, że gier ze świata Gwiezdnych Wojen nam nie zabraknie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię