Strona głównaGryAktualnościPrezentacja Diablo 4 na BlizzCon została zdjęta w ostatniej chwili?

Prezentacja Diablo 4 na BlizzCon została zdjęta w ostatniej chwili?

Tegoroczny BlizzCon już za nami. Nie obeszło się bez kontrowersji. Dla Blizzarda była to prawdopodobnie najgorsza impreza tego typu. Gracze są wściekli. PR-owcy w pocie czoła starają się gasić pożary. A to wszystko przez decyzję podjętą dosłownie chwilę przed konferencją? 

Najważniejszym punktem BlizzConu była prezentacja Diablo Immortals – gry na urządzenia mobilne. Jak już wiecie, rozwścieczyło to graczy, bo nie na to liczyli. Nie chodzi o samą grę, bo pewnie większość z nich i tak w nią zagra. Chodziło o to, że stała się ona najważniejszym elementem prezentacji, kluczowym produktem, pokazanym na wydarzeniu skierowanym do miłośników PC Master Race. Teraz okazuje się, że wcale tak nie miało być. To Diablo 4 miało być przysłowiową wisienką na torcie. 

Dwa niezależnie źródła potwierdziły, że ostatnim i najważniejszym punktem konferencji Blizzarda miało być wystąpienie Allena Adhama – współzałożyciela firmy. Miał on pojawić się na scenie i otwarcie powiedzieć wszystkim fanom, że Diablo 4 powstaje, ale jeszcze nie jest gotowe na jakąkolwiek prezentację. Czemu do tego nie doszło? Tego nie wiemy. Ten punkt programu miał zostać zdjęty dosłownie chwilę przez konferencją. Jednak w tym przypadku nie chodzi raczej i minuty czy godziny, a prędzej dni. Jednak w przypadku tak dużego wydarzenia to raczej niespotykane. 

Jedno ze źródeł potwierdziło też, że prace nad Diablo 4 trwają już od prawie 5 lat i przez ten czas gra drastycznie się zmieniła i prawdopodobnie nadal się zmienia. Dlatego nie jest jeszcze gotowa na jakikolwiek pokaz.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię