Strona głównaGryAktualnościBlizzard jasno daje nam znać, że nie będzie Diablo 4 na BlizzCon...

Blizzard jasno daje nam znać, że nie będzie Diablo 4 na BlizzCon 2018

Na początku listopada rozpoczyna się BlizzCon 2018, czyli wydarzenie, na którym wielu graczy chciałoby zobaczyć zapowiedź Diablo 4. Niestety, wygląda na to, że na czwartą odsłonę serii przyjdzie nam jeszcze poczekać. Blizzard dość jasno sugeruje, że to jeszcze nie czas na Diablo 4.

Tegoroczny BlizzCon rozpoczyna się 2 listopada. Tak wielkie wydarzenie zawsze generuje mnóstwo plotek i przecieków na temat nowości, które prawdopodobnie zostaną zaprezentowane. W tym roku wiele osób liczy na pierwsze informacje na temat Diablo 4. Jeśli należysz do tego grona, to się przeliczysz. Blizzard, we wpisie na swoim oficjalnym blogu, sugeruje, że na grę trzeba będzie jeszcze poczekać.

– Wiemy, na co wielu z was liczy i możemy tylko powiedzieć, że najlepsze rzeczy trafią się tym, którzy są cierpliwi, a złe rzeczy często zajmują najwięcej czasu. Doceniamy waszą cierpliwość. Nasz zespół pracuje bez wytchnienia, aby stworzyć koszmarne doświadczenie godne Lorda Terroru (Lord of Terror) – możemy przeczytać we wpisie.

Blizzard wyraźnie chce obniżyć oczekiwania graczy. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy nic związanego ze światem Diablo. Wręcz przeciwnie. Deweloper może nie jest jeszcze gotowy na pokazanie czwórki, ale ma w zanadrzu kilka innych projektów z tego uniwersum.

– Chociaż nie będziemy gotowi na zaprezentowanie wszystkich naszych projektów, to na pewno pokażemy coś, co jest związane z Diablo – głosi ten sam wpis na blogu.

Jak myślicie – co Blizzard zaprezentuje w trakcie BlizzCon 2018?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię