Strona główna Gry Aktualności Fallout 76 Platinium Edition kosztuje 115 dolarów, ale nie zawiera… gry

Fallout 76 Platinium Edition kosztuje 115 dolarów, ale nie zawiera… gry

- Reklama -

Edycje kolekcjonerskie gier nie są niczym nowym ani nadzwyczajnym. Jednak w przypadku Fallout 76 sprawy potoczyły się o jeden krok za daleko. W Fallout 76 Platinium Edition dostajemy cały zestaw dodatków związanych z produkcją, tylko zabrakło samej gry.

Fallout 76 możemy kupić w kilku wersja. Na Zachodzie standardowa edycja kosztuje 60 dolarów. Za 80 dolców możemy kupić Tricentennial Edition, a za 200 dolarów najbogatszą wersję, czyli Power Armor Edition. Pomiędzy nimi znajduje się jeszcze Fallout 76 Platinium Edition w cenie 115 dolarów, która nie zawiera samej gry.

Zobacz także: Jeden z graczy Fallout 76 złamał warunki NDA, za co zbanowano mu konto Twitter i Xbox Live

Żeby sprawa była jasna – Bethesda, na swojej stronie, wyraźnie zaznacza, że Fallout 76 Platinium Edition nie zawiera gry. Nawet dwukrotnie! Problem polega na tym, że inne sklepy mogą już nie być takie otwarte w tej kwestii. Na przykład na Amazonie takiej informacji trzeba się doszukiwać. Dlatego jeśli planujecie zakup Falliout 76, to zastanówcie się dobrze nad konkretną wersją i pamiętajcie, że Platinium Edition nie zawiera gry, nawet w wersji cyfrowej, czyli pod postacią kodu. W zestawie znajdują się tylko plakaty, dzienniki, pudełko i jeszcze kilka innych elementów.

Podejrzewam, że jest to wersja dla osób, które kupiły grę w wersji standardowej i z czasem chciałyby dokupić zestaw gadżetów. Nie zmienia to faktu, że to dość osobliwy pomysł. Finalnie jest to sprzedawanie gry bez gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE