Strona głównaKonsolePS Plus Extra i PS Plus Premium zmieniają się na gorsze

PS Plus Extra i PS Plus Premium zmieniają się na gorsze

Sony wprowadziło niekorzystną dla graczy zmianę w swoich usługach PS Plus Extra i PS Plus Premium. Teraz gracze nie będą mogli sprawdzić daty wygaśnięcia konkretnych produkcji.

Usługi PS Plus Extra i PS Plus Premium dają graczom każdego miesiąca dostęp do wielu gier. Jednak Sony wprowadziło zmianę, która pozbawi użytkowników bardzo ważnej informacji. Zamiast możliwości sprawdzenia daty zniknięcia konkretnego tytułu z usługi, teraz można sprawdzić wyłącznie kilka produkcji, które zostaną usunięte w najbliższym czasie. Nowa zakładka nazywa się Ostatnia szansa.

Zobacz: Super People – ruszył early access długo wyczekiwanego battle royale

Obecnie widnieje tam tylko jedna produkcja, a dokładniej Rez Infinite na PS4. Gdy wejdziemy na kartę produktu nie pojawi się informacja o dokładnej dacie zniknięcia gry z PS Plus Extra i PS Plus Premium. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne gry nie będą pozbawione tych informacji.

Komunikat w takiej postaci oznacza, że gra może zniknąć w ciągu miesiąca, tygodnia, kilku dni… W przypadku Game Passa Microsoftu, informacje są bardziej konkretne i na tacy mamy podaną dokładną datę. Dlatego niezrozumiałe jest dlaczego Sony postąpiło w ten sposób.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię