Strona głównaMobileAktualnościDiablo Immortal – ruszają beta testy

Diablo Immortal – ruszają beta testy

Kolejna grupa graczy ma już możliwość wypróbowania mobilnego Diablo Immortal. Obecnie w beta testach biorą udział gracze z Kanady i Australii.

Blizzard poinformował, że od wczoraj, czyli 28 października rozpoczęły się zamknięte beta testy Diablo Immortal. Niestety na tym etapie grać mogą wyłącznie gracze z Australii i Kanady. W kolejnych etapach mają do nich dołączyć użytkownicy z Korei Południowej, Japonii oraz Chin. Z okazji rozpoczęcia testów, deweloperzy udostępnili nowy zwiastun gry.

Blizzard tak opisał materiał:

Prześladujcie wrogów z armią umarłych u swego boku. Nawet demoniczni mieszkańcy Płonących Piekieł będą przerażeni na wasz widok. Ożywiajcie zwłoki, aby chronić żyjących. Przeklinajcie potępionych, wykorzystując swe złowieszcze umiejętności. Spuszczajcie na waszych wrogów plagi. Choć jesteście wyobcowani i odrzuceni przez przedstawicieli cywilizowanego świata, dzierżycie niezwykłą moc. Ci, którzy was zlekceważą, szybko dowiedzą się, jak poważny błąd popełnili. Jesteście jedynymi śmiertelnikami, których rozkazy odbijają się echem w wieczności.

Tym samym do Diablo Immortal trafiła nowa klasa postaci, czyli Nekromanta. Nowością jest także wyższy poziom trudności Hell IV, nowe tryby Challenge of the Immortal oraz The Final Battle. Do tego dochodzą ośmioosobowe rajdy.

Zobacz: Film Uncharted – wyciekł fragment zwiastuna

Diablo Immortal na trafić wyłącznie na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS już w przyszłym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię