Jedni streamerzy nie wyobrażają sobie życia bez Fortnite (do tego stopnia, że domagają się specjalnego traktowania przez Epic Games), a inni otwarcie wyrażają pogardę dla gry oraz jej społeczności… Przynajmniej chwilową.

Do tej drugiej grupy należy Dr Disrespect, który już kilkukrotnie pokazywał na swoich streamach w jak głębokim poważaniu ma tego battle royal-a. Co prawda czasem i tak w niego grywa, na przykład w ramach Triple Threat Challenge, ale – jak to mówią – “to się wytnie”.

Zobacz: Dr Disrespect dostał bana na Twitchu za transmisję z toalety

Wczoraj Dr Disrespect po raz kolejny podchodził do swojego nietypowego wyzwania. I był niesamowicie bliski wygranej, bo został w sytuacji 1 vs 1 z innym przeciwnikiem. Niestety, chyba źle przekalkulował swoje szanse albo ilość medykamentów w ekwipunku, bo na chwilę przed końcem strefa zamknęła się, zabijając Disrespecta. W takiej sytuacji pewnie niejeden z nas dałby upust swoim negatywnym emocjom, niektórzy pewnie nawet usunęliby grę – tak jak to zrobił streamer. Ale on posunął się dalej. Chwilę potem powiedział:

“Jeśli masz więcej niż 13 lat i grasz w Fortnite to jesteś chory psychicznie, coś z Tobą nie tak! Ogarnij się!”

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Nie wiem jak Wy, ale ja widząc ostatnie akcje wokół Fortnite, zdecydowanie wolę scenę CS:GO. Gra może i ma swoje problemy, a polska scena “leży i kwiczy”, ale przynajmniej społeczność jest jakaś taka… bardziej stonowana. A co Wy sądzicie o zachowaniu Disrespecta?

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię