Strona głównaWiadomościZdaniem Disrespecta gracze Fornite powyżej 13 roku życia nie są normalni

Zdaniem Disrespecta gracze Fornite powyżej 13 roku życia nie są normalni

Jedni streamerzy nie wyobrażają sobie życia bez Fortnite (do tego stopnia, że domagają się specjalnego traktowania przez Epic Games), a inni otwarcie wyrażają pogardę dla gry oraz jej społeczności… Przynajmniej chwilową.

Do tej drugiej grupy należy Dr Disrespect, który już kilkukrotnie pokazywał na swoich streamach w jak głębokim poważaniu ma tego battle royal-a. Co prawda czasem i tak w niego grywa, na przykład w ramach Triple Threat Challenge, ale – jak to mówią – “to się wytnie”.

Zobacz: Dr Disrespect dostał bana na Twitchu za transmisję z toalety

Wczoraj Dr Disrespect po raz kolejny podchodził do swojego nietypowego wyzwania. I był niesamowicie bliski wygranej, bo został w sytuacji 1 vs 1 z innym przeciwnikiem. Niestety, chyba źle przekalkulował swoje szanse albo ilość medykamentów w ekwipunku, bo na chwilę przed końcem strefa zamknęła się, zabijając Disrespecta. W takiej sytuacji pewnie niejeden z nas dałby upust swoim negatywnym emocjom, niektórzy pewnie nawet usunęliby grę – tak jak to zrobił streamer. Ale on posunął się dalej. Chwilę potem powiedział:

“Jeśli masz więcej niż 13 lat i grasz w Fortnite to jesteś chory psychicznie, coś z Tobą nie tak! Ogarnij się!”

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Nie wiem jak Wy, ale ja widząc ostatnie akcje wokół Fortnite, zdecydowanie wolę scenę CS:GO. Gra może i ma swoje problemy, a polska scena “leży i kwiczy”, ale przynajmniej społeczność jest jakaś taka… bardziej stonowana. A co Wy sądzicie o zachowaniu Disrespecta?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię