Strona głównaGryAktualnościDivision 2: Ubisoft mówi Steamowi stanowcze nie! Gra będzie dostępna tylko w...

Division 2: Ubisoft mówi Steamowi stanowcze nie! Gra będzie dostępna tylko w Epic Store

Jakiś czas temu informowaliśmy o coraz większej popularności sklepu z grami Epic Games. Wiele osób nie wierzyło wtedy, że nowa platforma może przyciągać kogoś więcej niż tylko małych deweloperów. Ubisoft nie jest małym deweloperem, a zdecydował się na sprzedaż The Division 2 za pośrednictwem Epic Store oraz Uplay.

Premiera The Division 2 już 15 marca, a jeżeli chcecie dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat gry, koniecznie zajrzyjcie do naszego poprzedniego artykułu. Wracając do tematu, nowe dzieło Ubisoftu nie będzie dostępne za pośrednictwem Steam.

I jak podkreśla wydawca:

– Nie mamy obecnie planów wydania The Division 2 na Steam.

Co więcej Ubisoft oraz Epic Games nawiązały partnerską współpracę dotyczącą umieszczenia w Epic Store nowych wybranych tytułów, które tym samym ominął platformę Valve.

Zobacz: Co 2 tygodnie Epic Games będzie rozdawać darmową grę

Nawiązanie tak korzystnej współpracy podsumował Tim Sweeney, CEO Epic Games:

– Jako wieloletni fani oraz partnerzy Ubisoftu, cieszymy się, że możemy zaoferować w naszym sklepie gry studia. Naszym celem jest prowadzenie najbardziej przyjaznego sklepu dla wydawców, zapewniając bezpośredni dostęp do Klientów i 88% udział w przychodach. Co umożliwia twórcom gier dalsze inwestowanie w tworzenie kolejnych produkcji.

To rozdrobnienie na „tysiące platform” z grami zaczyna mnie coraz bardziej martwić. Niedługo dojdzie do tego, że każdy wydawca będzie miał swoją platformę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię