Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaDoctor Strange 2 – w filmie pojawi się bardzo ważna postać

Doctor Strange 2 – w filmie pojawi się bardzo ważna postać

Wielu fanów było rozczarowanych faktem, że w filmie Doctor Strange nie pojawiła się Clea, czyli ukochana głównego bohatera. Wygląda na to, że zostanie to naprawione w drugiej części, która planowana jest na 2021 rok.

Już wcześniej pisaliśmy, że w filmie Doctor Strange in the Multiverse of Madness ma pojawić się kilka nowych i ważnych dla uniwersum postaci. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy o kogo może dokładnie chodzić, ale najnowsze przecieki uchylają nieco rąbka tajemnicy. W filmie mają pojawić się między innymi Brother Voodoo (Jericho Drumm) oraz Miss America (America Chavez). Jednak dużo ciekawsze są doniesienia na temat postaci o imieniu Clea.

Twórcy szukają aktorki w wieku 27-42 lat z „wiodącymi cechami damskimi”. Miałaby ona wcielić się w Cleę, czyli niezwykle ważną postać w świecie Doctora Strange’a. Jeśli nie wiecie, to jest ona córką Księcia Orinima i Umar, a także siostrzenicą Dormammu, z którym magiczny obrońca Ziemi spotkał się już w pierwszym filmie. Tym samym jest hybrydą Faltiny i Mhuruuka, czyli dwóch ras kosmicznych. W komiksach ostrzega ona Strange’a, później mu pomaga, a ostatecznie zakochują się w sobie i zostają małżeństwem.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness ma zadebiutować w kinach 7 maja 2021 roku. W tym momencie film nie ma reżysera, ponieważ Scott Derrickson zrezygnował z powodu różnicy kreatywnych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię